Aké sú neseriozne ponuky na doma?

 

Množstvo firiem funguje tak, že si najprv musíte dané produkty zakúpiť, čo môžeme považovať za jednoznačný podvod a špekuláciu.Skladanie pier, lepenie obálok, balenie rúšok, skladanie atď...

V prípade manuálnej práce mnohé firmy majú veľmi špekulatívny biznis model a hoci spočiatku tvrdia opak, napokon si materiál musíte od nich zakúpiť s prísľubom, že po zhotovení finálneho produktu od vás firma tieto produkty odkúpi za vyššiu cenu. Veľmi pravdepodobne je napokon od vás nič neodkúpi a vy zostanete doma s niekoľkými stovkami pier, balíčkov, stojanov alebo iných celkom nepredajných produktov.

Vypĺňanie ankiet, klikanie na reklamu či odpovedanie na rôzne dotazníky sa zdá byť ako pomerne jednoduchá práca, za ktorú niekedy sľubujú až 5 €. Aj keby ste za jeden takýto dotazník mali dostať symbolické jedno euro, napokon zistíte, že nárok na vyplatenie odmeny máte až vtedy, keď váš kredit dosiahne 50, 100 či 200 eur. Väčšina ľudí po niekoľkých dotazníkoch zistí, že im za to tieto peniaze nestoja a tých zopár eur prenechajú firme, ktorá ich zverbovala na prácu z domu.

Pozrite si seriozne pracovné ponuky na doma